Střešní PUR/PIR panely - typ D PUR/PIR panely střešní (pdf, 290 kB) Vzorník barev (pdf)

Nabízíme střešní panely, které jsou v každém ohledu perfektním řešením pultových a sedlových střech. Jsou vhodné pro výstavby nových hal i pro sanace prohnilých střech. Panelová vazba umožňuje jednoduchou a rychlou montáž, zaručuje dlouhodobou těsnost a optimální stavebně fyzikální vlastnosti. Spojovací princip s jednoduchou montáží spočívá ve speciálně tvarovaných bocích střešních panelů – přesně tvarovaný profil žlábku jednoho panelu zapadá do druhého. Toto překrývání představuje velmi dobře těsnící spoje a je podpořeno na vnitřní straně těsnící polyetylénovou páskou.

Montáž
Vzhledem k délce panelů – 18 m se dá většina střech pokrývat celistvě. Panely se kladou tak, aby do sebe zapadly, překrývají se částí plechu jednoho panelu, který není zpěňován, na navazující protikus.

Kvalitní příslušenství
Střešní panely jsou doplněny kvalitním příslušenstvím, což dodává možnost dokonalého a elegantního řešení různých napojení, jak pro stavby masivní tak i lehké stavby z ocele, hliníku nebo dřeva (např. hřebeny a okapy sedlových střech, spojovací materiál, napojení budov, prosvětlovací pásy, atiky, zaslepování rohů, lišty, šrouby, těsnící hmoty.

Střešní PUR/PIR panely - typ MD

Konstrukční prvky ROMA garantují optimální montáž a vynikající kvalitu, co se týče všech stavebně fyzikálních a statických požadavků.Inteligentní spoje docílí extrémní těsnosti
Jeden z nejdůležitějších předpokladů pro absolutně těsné spojení prvků je výroba prvků přesně na míru. Pro dosažení precizního vyhotovení a požadované těsnosti je profil pěny drážka/pero vyfrézován až po procesu ochlazení.

Panel pro ploché střechy
Střešní panel ROMA typu MD je obzvláště vhodný pro použití na ploché střechy. Vnější krycí vrstva z plastové fólie EVA, která je nakašírována na pozinkovaný ocelový plech, zajišťuje mimořádnou těsnost.
Díky izolačnímu jádru z polyuretanu má tento panel současně i optimální izolační vlastnosti.
Integrovaný překrývající pásek se při montáži přehne a přivaří k vnějšímu povrchu střechy.