Výstavba chladíren a mrazíren

Výstavba chladíren a mrazíren (pdf, 325 kB)

Výhodou panelu ROMA pro výstavbu chladíren a mrazíren je zachovaný systém konstrukce a vysoká preciznost zhotovení zajišťující excelentní standardy kvality a nepochybně dlouhou životnost.Ideální izolace a dlouhá životnost
Sendvičové prvky poskytují optimální izolační účinnost díky použití PUR/PIR-tvrdé pěny jako izolačního jádra. Díky promyšlené technice můžete s konstrukčními prvky ROMA dosáhnout energeticky úsporného provozu Vaší chladírny. Kovové krycí pláště zajišťují odolnost proti úderu a nárazu a odolnost vůči stárnutí i korozi.

Nejvyšší kvalita – jistota pro naše zákazníky
Kvalita prvků ROMA nabízí zákazníkům a provozovatelům chladíren a mrazíren maximum hospodárnosti a stavebně-fyzikální záruku.

Nosná konstrukce
Panely je možné použít na všechny druhy nosných konstrukcí, včetně zastřešení i libovolné vestavby do stávajících objektů.

Montáž a spojovací technika
Rychlý způsob montáže samonosných panelů šetří drahocenný čas – a tím minimalizuje Vaše investice. Další výhodou panelu ROMA pro výstavbu chladíren a mrazíren: zachovaný systém konstrukce a vysoká preciznost zhotovení zajišťují excelentní standardy kvality a nepochybně dlouhou životnost.
Konstrukční prvky ROMA lze namontovat na vnější i vnitřní stranu konstrukce. Flexibilní konstrukční systém umožňuje vertikální i horizontální kladení izolačních prvků. Další výhodou je všestranné využití: tyto izolační panely lze použít k izolaci stěn i stropu.

Chcete realizovat individuální stavební nápady?
S prvky ROMA to není problém – naše izolační panely je možné namontovat i pomocí běžného nářadí. Proto je možné např. dodatečné vyřezávání otvorů pro dveře, okna apod. – rychle a bez problémů. Tato výhoda Vám umožní během stavby provádět operativní změny, např. případné rozšíření nebo přestavbu objektu.