Střešní PUR/PIR panely - racionální montáž PUR/PIR panely střešní (pdf, 290 kB)

Nabízíme střešní panely, které jsou v každém ohlednu perfektním řešením pultových a sedlových střech. Jsou vhodné pro výstavby nových hal i pro sanace prohnilých střech. Panelová vazby umožňuje jednoduchou a rychlou montáž, zaručuje dlouhodobou těsnost a optimální stavebně fyzikální vlastnosti. Spojovací princip s jednoduchou montáží spočívá ve speciálně tvarovaných bocích střešních panelů – přesně tvarovaný profil žlábku jednoho panelu zapadá do druhého. Toto překrývání představuje velmi dobře těsnící spoje a je podpořeno na vnitřní straně těsnící polyetylénovou páskou.

Montáž
Vzhledem k délce panelů – 18 m se dá většina střech pokrývat celistvě. Panely se kladou tak, aby do sebe zapadly, překrývají se částí plechu jednoho panelu, který není zpěňován, na navazující protikus.

Kvalitní příslušenství
Střešní panely jsou doplněny kvalitním příslušenstvím, což dodává možnost dokonalého a elegantního řešení různých napojení, jak pro stavby masivní tak i lehké stavby z ocele, hliníku nebo dřeva (např. hřebeny a okapy sedlových střech, spojovací materiál, napojení budov, prosvětlovací pásy, atiky, zaslepování rohů, lišty, šrouby, těsnící hmoty