Posuvné dveře SI pro chladírny a mrazírny:

Řešení pro nejpřísnější hygienu a dokonalou ergonomii.

Praktická a líbivá moderní koncepce
Posuvné dveře SI byly vyvinuty pro oblasti s nejvyššími hygienickými požadavky. Vysoce kvalitní materiály nebyly použity pouze na křídlo dveří, ale i na rám, kování a vodící prvky.
Modely SI se vyznačují kompaktní konstrukcí a integrovanými pojezdovými a vodícími díly. Výhody: jednoduchá údržba a péče a čistý, ušlechtilý vzhled.

Posuvné dveře SF:

Specialisté na individuální použití

Nabízíme čtyři modely posuvných dveří SF. Nezáleží na tom, zda pro chladírnu nebo mrazírnu, zda jednokřídlé nebo dvoukřídlé, v lakované povrchové úpravě v barvách RAL nebo v nerezové povrchové úpravě. Zde naleznete ty správné dveře – na přání rovněž se super rychlou otevírací automatikou Speed-Slide.
Díky různým možnostem technického provedení, designu a instalace můžete dveře vždy optimálně přizpůsobit účelu a místu použití.

Posuvné dveře CE:

Nekompromisně robustní a mnohostranné

Tyto osvědčené dveře mají již sériově hodnotné vybavení a speciální technické detaily. Posuvné dveře CE jsou vhodné (v závislosti na tloušťce křídla) pro chladírny, mrazírny nebo šokové zmrazovací tunely.
Aby vyhovovaly i estetickým nárokům zákazníka, máte téměř svobodný výběr povrchových designů a barev RAL.

Posuvné dveře CI pro chladírny a mrazírny:

Hospodárné a mnohostranné systémy v osvědčené kvalitě.

Kvalita dostupná pro každého
Posuvné dveře CI - to je hospodárnost na celé čáře. Chytré konstrukční detaily, rychlá montáž a minimální náklady na přepravu činí z dveřních systémů CI ideální volbu pro přísně kalkulující podniky. Jejich předností je vysoká kvalita materiálů, konstrukce a vybavení.
Modely CI nabízejí maximální spolehlivost a bezpečnost – ostatně jako všechny ostatní modely.